Služby

Služby


1. Nákup bytu

Naše společnost vám pomůže získat požadovanou nemovitost v České republice. Najdeme Vám byt v Praze, který splňuje vaše požadavky z hlediska velikosti, nákladů a umístění, stejně jako další požadavky. Najdeme vám jak vedlejší bydlení, tak novou budovu. Pokud jde o naše služby, zahrnují vyhledávání, organizaci názorů (pokud je objekt dokončen), právní podporu transakce při koupi nemovitosti. Nechceme jen formálně vykonávat naši práci, ale vyzdvihneme skutečně hodný majetek, ze kterého zažijete pýchu a radost. Naším cílem je dostat se do konečné fáze – vlastnictví nemovitosti. Práce s námi je velmi jednoduchá a transparentní. Podpisujete servisní smlouvu s naší společností a začneme pracovat.

Náklady na naše služby: ZDARMA (s nákupem nových budov z našeho katalogu)

Cena: 3% u ostatních nemovitostí

2. Prodej bytu

Naše společnost Vám pomůže prodávat svůj majetek v České republice. Vaše nemovitost prodáme za nejlepší cenu a ve správný čas. Proces prodeje bytu je jednoduchý a průhledný. Podepisujete smlouvu s naší společností na prodej vašeho bytu a počkejte. Dalším krokem bude výzva k vám a registrace transakce s kupujícím nemovitostí. Poskytneme vám spolehlivou právní podporu a ujistíme se, že peníze na váš byt budou připsány na váš účet.

Náklady na naše služby: 3%, ale lze je také vypočítat individuálně.

3. Služby pro údržbu nemovitostí v Praze a České republice

1) Právní podpora transakcí s nemovitostmi
Služby zahrnují právníka, který zpracuje váš prodej nebo koupi nemovitosti od začátku do konce.

Cena: 1% hodnoty nemovitosti, ale ne méně než 1 000 USD.

2) Pronájem nemovitostí
Mezi služby patří pronájem vašeho majetku, stejně jako příprava nájemní smlouvy s budoucím nájemcem vašeho bytu. Smlouva ochrání vás a váš majetek v právní oblasti.

Cena: pronájem 1 měsíce z nájemní smlouvy.

3) Údržba vašeho majetku
Služba zachování vašeho majetku zahrnuje různé služby, o kterých lze s našimi manažery diskutovat samostatně. Může se jednat o: přijetí nájemného od nájemce, zaplacení účtů za služby, zachování stavu předaného majetku. Služba je oblíbená u investorů, kteří si koupili majetek a nadále žijí ve své vlasti, ale současně chtějí získat stabilní pasivní příjem v cizí měně.

Cena: od 50 USD za měsíc (v závislosti na balíčku služeb).